می 20 2018 0دیدگاه

انواع فنس و کاربرد آن

در مقالات قبلی ویژگی فنس های تولیدی در شرکت های تولید فنس و انواع مختلف آنها را بررسی کردیم در ادامه همراه ما باشید تا در

اینباره بیشتر بدانید:

نوع فنسی که شما برای حفاظت از خانه تان استفاده میکنید،علاوه بر اینکه ظاهر خانه تاثیر به سزایی دارد از نظر امنیت هم باید دارای قابلیت های بالایی باشد.

همانطور که میدانید حفظ حریم خصوصی و امنیت یکی از دو مواردی است که اکثر افراد در آمریکا برای خرید خانه به آن اهمیت میدهد.

قبل از آنکه به معرفی انواع فنس و تولید فنس بپردازیم بهترین و پرطرفدارترین فنس ها را برای شما نام میبریم:

  • فنس آلومنیومی
  • فنس چوبی
  • فنس pvc
  • فنس آهنی
  • فنس وینیل
  • فنس توری گالوانیزه

فنس آلومینیومی:

فنس آلومینیومی یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین فنس هاست اما اگر به دنبال امنیت بالایی هستید،این فنس پیشنهاد نمیشود.

فنس چوبی:

فنس چوبی یکی  محبوب ترین نوع تولید فنس در سراسر امریکا است. این فنس ها به صاحبخانه ها حس امنیت حریم خصوصی را منتقل میکند، همچنین علاوه بر آناین نوع فنس  یکی از گزینه های جذاب در بازار هستند.

فنس pvc :

این نوع فنس یک نوع تقریبا ارزان و مورد استفاده بیشتری در مقابل بقیه انواع فنس است که کاربرد بسیار زیادی نیز دارد.

فنس آهنی:

فنس های آهنی که در فرم های مختلف و در رنگ های مختلفی هم ساخته میشوند طرفداران خاص خود را دارند،همچنین این نوع فنس از استحکام بالایی نیز برخوردار است.

فنس وینیل :

فنس وینیل از مقاوم بالایی برخوردار است و به راحتی قابل تعمیر و نگه داری است،همچنین از بهترین قابلیت های آن اینست که در صورتی کثیفی با آب و صابون به راحتی پاک میشود و در زیبایی منزل تاثیر بسزایی دارد.

 

فنس توری گالوانیزه:

این نوع از فنس که به صورت توری است و از جنس گالوانیزه میباشد در تولید فنس ابولفضل با کیفیت بالا و ماندگاری زیاد تولید میشود و در مکانهای مختلف قابل استفاده میباشد.

در مقالات بعدی با ما همراه باشید در باره تولید فنس و انواع مختلف آن.

modir

Write a Reply or Comment

9 − 7 =