آوریل 17 2018 0دیدگاه

محافظ فنس فلزی و ویژگی های آن

در تولید فنس عوامل زیادی باید مورد بررسی قرار گیرند تا آن فنس کارایی بالایی داشته باشد. یکی از انواع فنس پر کاربرد در تولید فنس محافظ های تیرک های فنس فلزی هستند که ویژگی های منحصر به فردی دارند. در ادامه متن قصد داریم به توضیح در مورد محافظ های تیرک های فنس فلزی بپردازیم.

محافظ های تیرک های فنس حتی برای فنس های سخت و فلزی نیز مناسب و مفید می باشند. فنس های فلزی تقریبا از زمان عصر آهن در سراسر جهان وجود داشته اند. تازه وارد این روزهای صنعت فنس های فلزی در تولید فنس، فنس آلومینیومی می باشد. فنس آلومینیومی نسبت به فنس استیل از مزایای بیشتری مانند سبک بودن، و هم چنین نصب آسان آن برخوردار است. فنس های فلزی هم چنان توسط تجهیزات چمن زنی به شدت آسیب می بینند. تیرک ها پس از آسیب دیدن و از بین رفتن پوشش روی آن ها، در معرض اکسیداسیون و زنگ زدگی قرار  می گیرند و منجر به تحمیل تعمیرات هزینه بر می شود. با استفاده از محافظ های تیرک فنس ها، هم از زیبایی فنس ها مراقبت می شود و هم عملکرد آن بدون آسیب باقی می ماند.

توجه داشته باشید هنگامی که به تیرک فنس توسط چمن زن ضربه وارد می شود، رنگ آن کنده شده و فلز در معرض زنگ زدگی قرار می گیرد. نکته قابل توجه است که محافظ فنس از استیل گالوانیزه شده مستحکم، با دوام و ساخت آمریکا در تولید فنس ساخته شده است. لطفا قبل از اقدام به تهیه این محصول ابتدا تیرک را اندازه گیری کنید. دو نوع محافظ فنس موجود می باشد:

تزیینی

مدل تزیینی محافظ فنس ، با طراحی جمع شدن دو بخش محافظ که سپس به هم متصل می شوند و دور تیرک قرار می گیرند، محافظت کاملی از فنس به عمل می آورد. این نوع محافظ نه تنها از سراسر تیرک محافظت می کند، بلکه می توانید از آن برای تیرک های جعبه دریافت نامه نیز استفاده کنید.

مدل تزیینی گلامور شات

این نوع محافظ از کنده شدن رنگ توسط چمن زن ها محافظت می کند و در اندازه ها و رنگ های زیر موجود می باشد:

1.5×1.5″ – سفید و‌ مشکی

2×2″ – سفید و مشکی

2.5×2.5″ – سفید و‌ مشکی

3×3″ – سفید و مشکی

چین‌لینک

مدل چین لینک (زنجیری به هم پیوسته) برای فنس های رنگی طراحی شده است. طراحی آن ساده است و شامل دو قطعه متصل به هم می باشد. تمام محافظ های فنس چین لینک دارای قطر “3/8 2 می باشند.

مدل چین‌لینک گلامور شات

این مدل در رنگ های زیر موجود می باشد:

سفید

مشکی

قهوه ای

سبز

برای اطلاعات از محصولات ویژه تولید فنس و خصوصیات آنها می توانید محصولات ما را در سایت مراجعه نمایید. محصولات تولید شده جدید را نیز می توانید از طریق تاس با مرکز فروش مطلع شوید.

modir

Write a Reply or Comment

پنج + 10 =