مارس 21 2018 0دیدگاه

نحوه جدا کردن فنس حصاری (بخش اول)

امروز می خواهیم در سایت تولید فنس به نحوه جداسازی فنس حصاری بپردازیم و در مقالات آتی در مورد مراحل آن توضیح دهیم. با ما همراه باشید

جدا کردن و باز کردن فنس حصاری کاری آسان است. جداسازی تیرک های فنس ها به تلاش بیشتری نیاز دارد و گاهی اوقات به کامیون یا تجهیزات مخصوص و ویژه نیاز است. اگر فنس موجود، در شرایط خوبی قرار دارد و سالم است ، می توانید از شرکت هایی استفاده کنید که به طور رایگان جداسازی فنس را انجام می دهند. می توانید در ازای اینکه فنس را جدا کنند، پس از انجام کار، فنس را به آن ها بدهید. اگر فنس حصاری در شرایط خوبی قرار دارد، شرکت هایی وجود دارند که تمایل به انجام معامله جداسازی رایگان در ازای گرفتن فنس را دارند. اگر با معرفی دیگران یا جست و جو در تبلیغات ، به یکی از این شرکت ها برخوردید، قادر خواهید بود که وقت و هزینه بسیار زیادی صرفه جویی کنید. حتی اگر در آخر مجبور شدید که خودتان فنس را در بیاورید، شرکت هایی که تبلیغات آن ها وجود دارد روشی بسیار خوب برای دفع موارد دور ریختنی و ناخواسته می باشند ، بدون آن که بخواهید از کامیون استفاده کنید یا هزینه ای بپردازید.

مرحله دوم جداسازی فنس حصاری

فضای یک سمت فنس را خالی کنید. هدف این است که در یک سمت فنس، فضای همواری بر روی زمین ایجاد شود تا پوشش فنس بر روی آن قرار گیرد و بتوان به راحتی آن را جمع کرد. این فضا حداقل باید ۶۰ سانتی متر عریض تر از ارتفاع پوشش فنس باشد. اگر چنین فضایی موجود نیست، می توانید پوشش فنس را درحالی که هم چنان به فنس متصل است در بخش های کوچکتر جمع کنید، اما با این وجود نیز حداقل به ۶۰ الی ۹۰ سانتی متر فضای خالی نیاز دارید.

در صورت امکان، مسیری برای حرکت کامیون، وانت یا حداقل گاری به سمت فنس ایجاد کنید. این کار هم برای راحتی کار و هم حفظ ایمنی بسیار مهم می باشد زیرا فنس های حصاری جمع شونده بسیار سنگین می باشند و کار کردن با آن ها بسیار سخت است.

مرحله سوم جداسازی فنس حصاری

از گیاهان موجود در اطراف فنس مراقبت کنید. بوته ها و درختانی که می خواهید باقی بمانند را هرس کنید و برش بزنید یا گیاهان مورد نظری که کوچک می باشند را با قرار دادن سطلی بر روی آن ها محافظت کنید. اگر درختی که می خواهید محافظت شود از بین فنس رشد کرده است نیازی نیست که آن را بریده و جدا کنید بلکه می توانید با بریدن فنس در دو طرف درخت به راحتی فنس را جدا کنید.

شرکت تولید فنس خدمات بسیاری ارائه می دهد که یکی از آنها تولید فنس می باشد. برای اطلاعات از نحوه عملکرد تولید فنس و یا اطلاعات از قیمت فنس های مورد نظر می توانید با شماره های موجود در سایت تولید فنس تماس حاصل نمایید. می توانید برای آگاهی از محصولات شرکت به قسمت محصولات موجود در سایت مراجعه کنید.

 

modir

Write a Reply or Comment

9 − دو =