مارس 21 2018 0دیدگاه

نحوه جدا کردن فنس حصاری (بخش دوم)

در مقاله پیشین توضیح دادیم که در این مقالات تولید فنس می خواهیم به جداسازی فنس حصاری بپردازیم. آگاهی از این روش ها مستلزم این است که مقالات را دنبال نموده و آنها را مرتب بخوانید. جداسازی فنس مراحل زیادی را پیش رو دارد که هر شخصی به درستی از آن اطلاع ندارد. قابل توجه است که شرکت ما به دلیل یکی از پیشتازان در این عرصه محصولات مرغوب با قیمت مناسبی را به بازار عرضه می کند. در ادامه به مراحل بخش دوم جداسازی فنس حصاری می پردازیم:

مرحله چهارم جداسازی فنس حصاری

لباس و عینک محافظ بپوشید. جداسازی فنس حصاری می تواند باعث ایجاد خراش و زخم بر روی بدن شما شود و گاهی اوقات تکه های کوچک فلز را به اطراف پرتاب می کند. دستکش های ضخیم ، عینک محافظ و لباس و بالاپوش آستین بلند بپوشید.

مرحله ۵ جداسازی فنس حصاری

با تیرک های انتهایی یا کناری کار را شروع کنید. تیرک های این قسمت ها معمولا قطور تر از سایر تیرک ها می باشند. پوشش فنس توسط قطعه فلزی باریک و مسطح به اسم میله تنشی که از پوشش فلزی عبور می کند با گیره به تیرک ها متصل می شود.

مرحله ۶ جداسازی فنس حصاری

گیره هایی که پوشش فنس را به تیرک ها متصل کرده اند را باز کنید. این گیره ها معمولا با پیچ و مهره متصل شده اند. با استفاده از آچار مخصوص، مهره را شل کنید و پیچ را در بیاورید. گیره ها را از تیرک جدا کنید.در این حالت، فنس شل می شود اما به زمین نمی افتد.

مرحله ۷ جداسازی فنس حصاری

میله تنشی را بیرون بیاورید. سپس میله فلزی را از فنس حصاری ببرون بیاورید. ابزار آلات و میله فلزی را در مکانی امن قرار داده و زمین را خالی نگه دارید.

مرحله ۸ جداسازی فنس حصاری

بخشی که می خواهید جدا کنید را اندازه بگیرید. اگر وسیله اندازه گیری ندارید می توانید به صورت تقریبی اندازه را حدس بزنید زیرا معمولا فاصله تیرک ها از یکدیگر ۳ متر می باشد. بخش مهم این است که بخشی را انتخاب کنید که در فضایی کع در اختیار دارید به آسانی جمع و قابل جابه‌جایی باشد. از این راهنمایی ها برای تعیین طول استفاده کنید، سپس بر روی انتهای بخش اول با استفاده از چسب رنگی یا گره پارچه علامت قرار دهید.

اگر در محیط باز و مسطح کار می کنید و دستیار دارید، می توانید فنس را در بخش های ۱۵ متری جدا کنید.

اگر تنها کار می کنید یا نمی توانید بار زیادی حمل کنید، یا مانعی در محیط وجود دارد، بخش هایی که می خواهید جدا کنید را بیش از ۶ متر انتخاب نکنید. اگر در محیط کوچک و بدون سطح صاف قرار دارید، باید فنس را به طور عمودی جمع کنید و قبل از این که برای جابه‌جایی بیش از حد ضخیم شود آن را ببرید.

برای کسب اطلاعات از طریقه تولید فنس و قیمت محصولات شرکت تولید فنس می توانید با برقراری ارتباط از طریق شماره های موجود در سایت اطلاعات مفیدی کسب کنید.

 

modir

Write a Reply or Comment

15 − 6 =