مارس 21 2018 0دیدگاه

نحوه جدا کردن فنس حصاری (بخش سوم)

قصد داریم در سایت تولید فنس با ارائه پنج مقاله به توضیح در مورد جداسازی فنس حصاری بپردازیم. همانطور که قبلا در مقالات پیشین مطالعه نموده اید جداسازی فنس مراحل طی در طی دارد که باید هر یک را به وقت خود انجام داد. در این مقاله نیز به مراحل بعدی جدا کردن فنس اشاره می کنیم:

مرحله ۹ جداسازی فنس حصاری

گره های فنس را در قسمت های علامت گذاری شده باز کنید. گره های فنس، سیم هایی هستند که پوشش فنس را به نرده های بالایی و تیرک متصل می کنند. برای این کار می توانید انبردست ها یا سیم چین های مخصوص خریداری کنید، اما اکثر گره های فنس ها با انبردست ها و سیم چین های معمولی باز می شوند.

گره ها را پس از باز کردن داخل محفظه ای قرار دهید تا برای افراد و چمن زن ها باعث ایجاد خطر نشوند.

هم چنین می توانید با تجهیزات مخصوص، گره ها را برش دهید اما به دلیل ایجاد شدن لبه های تیز در سیم ها، این روش مناسب نمی باشد.

مرحله ۱۰ جداسازی فنس حصاری

پوشش فنس را بر روی زمین قرار دهید یا به روش خودتان جمع کنید. در حالی که گره های فنس را باز می کنید، پوشش فنس را بدون آنکه جمع کنید بر روی زمین قرار دهید. اگر فضای مورد نیاز برای انجام این کار را ندارید، باید از روش های خسته کننده دیگر استفاده کنید:

به ترتیب گره های فنس را شل کنید.

فنس شل شده را جمع کنید. سپس فنس جمع شده را با تسمه یا تکه سیمی به نرده بالایی متصل کنید. صرف وقت و تلاش زیاد برای ایمن کردن فنس جمع شده با استفاده از گره های قوی باعث می شود که جابه‌جایی و حمل فنس برای شما بسیار آسان تر شود که منجر به صرفه جویی در زمان می شود. این کار را تکرار کنید تا قسمت های علامت گذاری شده با خود فنس جمع شوند.

مرحله ۱۱ جداسازی فنس حصاری

هنگامی که به انتهای قسمت علامت گذاری شده رسیدید ، فنس را برش دهید. هنگامی که به انتهای بخش جداسازی رسیدید ، برش گره های فنس را متوقف کنید. مراحل زیر را برای جدا کردن فنس از قسمت های دیگر انجام دهید:

قسمت شکل دهنده سیم فنس حصاری که بالای فنس و کنار تیرک قرار دارد را پیدا کنید با استفاده از انبردست، قلابی که آن را به سیم بعدی متصل میکند باز کنید. قلاب را به صورت صاف در بیاورید. آن تکه سیم را تا پایین فنس ادامه دهید و آن را باز کنید تا دیگر به سیم مجاور متصل نباشد. دستکش بپوشید و سیم صاف شده را از بالاترین قسمت آن بگیرید و بپیچانید تا از فنس جدا شود. سیم باید به سمت بالا پیچیده شود تا دو بخش فنس از یکدیگر جدا شوند.

عمده ترین خدمات ما تولید فنس های مرغوب و درجه یک است که می توانید اکثر محصولات را در سایت تولید فنس مشاهده نمایید. برای اطلاع از قیمت فنس ها نیز می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

modir

Write a Reply or Comment

7 + دوازده =