مارس 21 2018 0دیدگاه

نحوه جدا کردن فنس حصاری (بخش پنجم)

این مقاله که آخرین مطلب در مورد جداسازی در تولید فنس است به آخرین مراحلی که باید در جداسازی فنس رعایت کنید می پردازد و در سایت تولید فنس ارائه شده است. می توانید برای اطلاع از روش های پیشین به مقالات موجود در سایت تولید فنس مراجعه نمایید.

مرحله ۱۷ جداسازی فنس حصار

اطراف تیرک ها آب بریزید. با ریختن آب بر روی پایه تیرک ها، خاک و بتن موجود را نرم کنید.

مرحله ۱۸ جداسازی فنس حصاری

اقدام به جدا کردن تیرک و بتن به صورت یکجا کنید. یک حفره کنار بتن بکنید و تیرک فنس را به سمت جلو و عقب حرکت دهید تا بتن داخل حفره قرار گیرد. این مورد، آسان ترین روش برای جدا کردن تیرک می باشد اما برای بتن های بزرگ یا تیرک هایی که بر روی آسفالت یا سطوح سخت نصب شده اند امکان پذیر نمی باشد. برای کسب بهترین نتیجه، باید زمین اطراف تیرک و بتن را کامل بکنید.

مرحله ۱۹ جداسازی فنس حصاری

تیرک را با تجهیزات و ماشین آلات سنگین بیرون بیاورید. تیرک های بزرگ را معمولا نمی توان با دست بیرون آورد. یکی از روش های زیر را برای اعمال نیروی بیشتر استفاده کنید:

از یکی از شرکت های اجاره ماشین آلات سنگین، بیرون آورنده تیرک اجاره کنید.

آن را با زنجیر به تیرک متصل کنید و تیرک را بکشید تا بیرون بیاید.

از زنجیر برای اتصال تیرک به تراکتور یا کامیون استفاده کنید. زنجیر را دور جسمی ثابت نزدیک تیرک ببندید تا تیرک به حای حرکت افقی، به صورت عمودی بیرون بیاید. از حضور افراد نزدیک تیرک جلوگیری کنید زیرا ممکن است تیرک به محض بیرون آمدن به اطراف پرتاب شود.

مرحله ۲۰ جداسازی فنس حصاری

اقدام به شل کردن تیرک کنید. اگر روش های ذکر شده جواب ندادند، سعی کنید که تیرک را از بتن شل کنید. برای این کار لازم است که یک فرد قوی به طور مرتب تیرک را به سمت جلو و عقب حرکت دهد یا با چکش به پایه آن ضربه بزند. حرکت چرخشی تیرک گاهی اوقات موثر تر از فشار مستقیم می باشد. هنگامی که تیرک حرکت کرد، مراحل فوق را تکرار کنید تا تیرک بیرون بیاید.

مرحله ۲۱ جداسازی فنس حصاری

به عنوان آخرین راه، تیرک را برش بزنید. این روش، راه حل ایده آلی نمی باشد زیرا خطرناک است و پایه های فلزی از خود به حای می گذارد. برای انجام این کار باید عینک و لباس ایمنی بپوشید تا از وقوع صدمات جسمی جلوگیری شود.

مرحله ۲۲ جداسازی فنس حصاری

با استفاده از چکش برقی، بتن را بشکنید. هنگامی که تیرک قنس جدا شد، بتن را نیز به روش مناسب دفع کنید. یک چکش برقی تهیه کرده و یا از شرکت های موجود اجاره کنید و با احتیاط اطراف بتن را بشکنید. با ترک برداشتن پایه تیرک، با استفاده از چکش ، بتن اطراف تیرک را شکسته و جدا کنید. در انجام تمام این مراحل، استفاده از عینک ، دستکش و لباس ایمنی به شدت توصیه می شود.

برای کسب اطلاعات از محصولات تولید فنس می توانید به سایت مراجعه نمایید و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. با سایت تولید فنس همراه باشید.

modir

Write a Reply or Comment

هشت + 10 =