می 25 2018 0دیدگاه

ویژگی های بارز تولید فنس

در تولید فنس توجه به مواردی بسیار مهم می باشد و شما نیز به هنگام انتخاب فنس خود باید به نکات ریزی توجه نمایید و آنها را در نظر بگیرید. کارخانه تولید فنس ما موارد زیادی را مانند زیبایی ظاهری فنس، مقاومت بالای فنس در برابر زنگ زدگی و خوردگی و همچنین قیمت مناسب فنس تولید شده را در نظر می گیرد و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این مقاله می خواهیم به توضیح مختصری در مورد فنس های خود بپردازیم.

زیبایی ظاهر فنس ها: بسیاری از مدل های مدرن فنس های آلومینیومی و استیل به قدری زیبا می باشند که شما را متعجب می کند. این فنس ها با طراحی های جدید فضای باز منزل شما را جلا می بخشند چرا که ظاهر آنها بسیار چشمگیر می باشد.

فنس های آلومینیومی و استیل ، هر دو انتخاب های بسیار مناسبی برای املاک شما می باشد. اگر به دنبال انتخاب فنس ارزان قیمتی می باشید می توانیم فنس های آلومینیومی را به شما معرفی کنیم. آلومینیوم سبک تر از استیل می باشد و این موضوع بدان معنا است که تولید فنس آلومینیومی ارزان تر می باشد.

زنگ زدگی، یک تفکر اشتباه درباره این فنس ها

عوامل مهم در زنگ زدگی برای فنس های ألومینیومی و استیل بی اثر می باشند. استیل به طور طبیعی در مقابل زنگ زدگی مقاوم می باشد. در نتیجه، فنس های استیل می توانند کیفیت خود را تا ۱۵ الی ۲۰ سال حفظ کنند. هنگامی که صحبت از مقاومت در برابر زنگ زدگی می شود، فنس های آلومینیومی گوی رقابت را از سایر فنس ها می ربایند. فنس های آلومینیومی کیفیت خود را تا ۱۰۰۰۰ سال حفظ می کنند. مشخصا کسی این میزان را تجربه نکرده است اما منظور این است که آلومینیوم ، آلیاژی است که نسبت به سایر موارد در صدر مقاومت در مقابل زنگ زدگی قرار می گیرد. اگر در مناطق ساحلی زندگی می کنید که به شدت در معرض رطوبت و هوای نمکی می باشد، آلومینیومی مناسب شما می باشد.

انعطاف پذیری در طراحی فنس ها

قابل توجه است بدانید، یکی دیگر از مشخصه های فنس های آلومینیومی و استیل که آن را متمایز کند این است که می توان آن ها را به هر شکلی در آورد.

با ما همراه باشید تا در مورد تولید فنس و انواع فنس های ساخته شده توسط شرکت تولید فنس ما، اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

 

modir

Write a Reply or Comment

4 × پنج =