فوریه 20 2018 0دیدگاه

چندین مدل برتر فنس (بخش اول)

در این مقاله قصد داریم شما را با مدل های برتر تولید فنس آشنا کنیم و به تمامی مزیت های موجود آن اشاره نماییم. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در خصوص مدل های تولید فنس در اختیار شما قرار دهیم.
سوالات و سوء برداشت های زیادی در رابطه با انواع مختلف پوشش و مدل های موجود تولید فنس ها وجود دارد. این سوالات گاهی اوقات منجر به برداشت اشتباه و سردرگمی در تشخیص و سفارش تولید فنس ها می شود و هم چنین می تواند به مرور زمان منجر به نتایج غیر منتظره ای در رابطه با مقاومت در برابر زنگ زدگی در شرایط نامناسب شود.
هم چنین احتمال این وجود دارد که به دلیل این سردرگمی، فروشنده ای که حتی قصد کمک به شما دارد ، توصیه و پیشنهادهای اشتباه به شما ارائه کند. بنابراین امیدواریم در این مقاله بعضی از اطلاعات اصلی در خصوص طرح های رایج در بازار و کاربردهای آن را به شما ارائه دهیم. چندین مدل فنس که در این مقاله بیان می شوند به ترتیب کمترین تا بیشترین قیمت و کیفیت را دارند.
1- فنس سیمی براق با پوشش پودری
فنس سیمی براق در واقع به فنس سیمی استیل پرداخت نشده می گویند. این مورد به آن معنا می باشد که هیچ پوششی اعمال نشده است و اگر سیم در معرض شرایط جوی قرار بگیرد به راحتی زنگ می زند. در نتیجه، نوع پایه پوشش دهی یا محافظتی که بر روی سیم براق اعمال می شود پوشش پودری می باشد. هنگامی که صحبت از پوشش پودری می شود، 3 نوع پوشش  اصلی در دسترس می باشد و هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
1) پلی اتیلن یا PE رایج ترین پلاستیک موجود می باشد. کاربرد اصلی آن در بسته بندی مانند کیسه های پلاستیکی ، ورق های پلاستیکی و محفظه هایی مانند بطری ها است.
2) پلی اورتان یا PUR پلیمری است که حاوی واحدهای ارگانیک متصل به هم توسط کربامیت (اورتان) می باشد. در حالی که اکثر پلی اورتان ها ، پلیمرهایی هستند که با گرم شدن ذوب نمی شوند ، پلی اورتان های ترموپلاستیک نیز موجود می باشند.
پلی وینیل کلراید یا PVC سومین پلیمر پلاستیک مصنوعی تولید شده در جهان، پس از پلی اتیلن و پلی پروپیلن می باشد.
در حالی که PE و PUR تقریبا ارزان تر از PVC می باشند، ماندگاری و دوام PVC را ندارند. در نتیجه پوشش PVC را در شرایطی توصیه می کنیم که به مقاومت بیشتری در برابر زنگ زدگی نیاز باشد. پوشش PVC معمولا به سیم های گالوانیزه شده اضافه می شود تا ماندگاری و طول عمر آن را افزایش دهد. پوشش PVC تخت تاثیر محیط نمکی، اسیدی یا قلیایی قرار نمی گیرد. بنابراین برای استفاده در مکان های زیر مناسب می باشد: شرکت های سازنده کاغذ، تخته یا کاشی های سرامیک، کارخانه های تصفیه و شیرین کن آب، استخرها یا مناطق ساحلی
این محصول به طور گسترده برای تولید فنس و استفاده به عنوان فنس در مکان های ذکر شده استفاده می شود.

همانطور که مشاهده نموده اید در این مقاله فرصت شد تا تنها به یکی از مدل های برتر تولید فنس اشاره نماییم و آن را به طور مفصل توضیح دهیم. در مقالات بعدی با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید بیشتری در مورد تولید فنس در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

modir

Write a Reply or Comment

1 + یک =