آگوست 07 2018 0دیدگاه
تولید فنس با سیم خاردار

تولید فنس و سیم خاردار ( بخش سوم)

با طراحی و تولید فنس می توان امنیت را در محیطی که می خواهید بر قرار کنید. برای آشنایی با تاریخچه تولید فنس می توانید مقالات قبلی را مطالعه کنید. تولید فنس و سیم خاردار بیشتر به هدف جلوگیری از ورود افراد به منطقه ایی خاص صورت می گیرد مانند استفاده از سیم خاردار و تولید فنس در زندان ها، اطراف و کنار اتوبان ها و بزرگراه ها، مناطق جنگی و سایر جاهایی کهبه تولید فنس نیاز است انجام می شود. در مقالات قبل شما را با تولید فنس و سیم خاردار آشنا کردیم، و انواع سیم خار دار را برای شما تعریف کردیم و شما را با خصوصیات تولید فنس و سیم خار دار تک چرخشی آشنا کردیم. در ادامه می خواهیم سایر انواع سیم خاردار را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

تولید فنس با سیم خاردار دو گردشی

در این نوع تولید فنس از دو ردیف سیم خاردار استفاده شده است که به یکدیگر متصل شده اند. این مدل سیم خاردار از تولید فنس تک چرخشی ایمن تر است.

این مدل سیم ها سخت آبکاری شده اند، و لایه پی وی سی روی آنها کشیده شده است.

خصوصیات این مدل تولید فنس

ابعاد سیم: 1 میلی مترتا 3.5 میلی متر است.

توجه کنید که بعد از آبکاری و لایه پلاستیکی اندازه سیم خاردار بزرگ تر می شود.

طول و وزن هر حلقه بنا به درخاست مشتری تغییر قابل تغییر است.

کاربرد های این مدل تولید فنس

این مدل تولید فنس و استفاده از سیم خاردار برای نگهداری دام ها بسیار مناسب است. همچنین تولید فنس با این مدل سیم خاردار در علفزار ها، راه آهن، فرودگاه ها نیز برای برقراری حفاظت و امنیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از سیم خاردار برای تولید فنس بسیار ارزان قیمت و موثر است. این سیم خاردار ها بسیار تیز هستند، اگر به سیم خاردار فشار وارد شود دردناک می شود. بنابراین اگر برای اسب هایتان از این نوع تولید فنس استفاده می کنید بهتر است مراقب آنها باشید.

 

modir

Write a Reply or Comment

1 × 2 =