آگوست 02 2018 0دیدگاه
تولید فنس

تولید فنس و سیم خاردار ( بخش دوم)

همانطور که می دانید با تولید فنس می توانید امنیت و حفاظت محیط را بیشتر کنید. در مقاله قبل با تولید فنس و سیم خاردار آشنا شدید و متوجه شدید که تولید فنس به صورت سیم خاردار بیشتر در زندان ها، فرودگاه ها، کنار بزرگراه ها، همچنین در مناطق جنگی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه می خواهیم شما را با تولید فنس انواع سیم خاردار آشنا کنیم.

آشنایی با انواع تولید فنس به صورت سیم خاردار

تولید فنس به صورت سیم خاردار معمولا از سیم فولادی با کیفیت به وسیله ماشین چرخاننده سیم به طور خودکار ساخته می شود.

معمولا 3 مدل سیم خاردار تولید میشود.

  • تولید فنس با سیم خاردار تک چرخشی
  • تولید فنس با سیم خاردار دو چرخشی
  • تولید فنس با سیم خاردار به صورت چرخش قدیمی

سیم خاردار با سیم تک چرخشی: این مدل سیم خاردار بسیار محکم است و لبه های خیلی تیزی دارد. همچنین استفاده از این مدل تولید فنس برای حفظ امنیت بسیار موثر است.

مواد تشکیل دهنده ی سیم خاردار تک چرخشی: سیم فولادی آب کاری شده، سیم فولادی با درصد کربن پایین، سیم فولادی ضد زنگ، روکش سیم فلزی پی وی سی در رنگ های آبی، سبز، زرد و رنگ های دیگر.

خصوصیات این مدل تولید فنس

سیم خار دار متشکل از سیم های پیچ خورده و خار است. کاربرد های سیم خاردار عبارت اند از: از سیم خاردار بیشتر برای تولید فنس استفاده می شود. تولید فنس در زمین های نظامی، زندان ها، تولید فنس در اطراف حیاط و باغ ها، ساختمان های دولتی و … . امروزه از سیم خاردار استفاده های بیشتری برای تولید فنس می شود . فنس کشی با سیم خاردار محدود به محیط های نظامی و زندان ها نمی شود.

تولید فنس با سیم خاردار دو گردشی: این مدل سیم خاردار دو ردیف سیم خاردار دارد. این نوع تولید فنس امنیت بسیار بالا تری را برای محیط فراهم می کند.

modir

Write a Reply or Comment

چهارده + پانزده =