ژوئن 09 2018 0دیدگاه
ایده تولید فنس

ایده هایی جالب درطراحی و تولید فنس ( بخش اول)

تولید فنس باعث شده است که در منزلتان محیط خصوصی تر و امن تری داشته باشید. خیلی وقت است که برای خصوصی سازی و شخصی سازی مکان ها از تولید فنس استفاده می کنند. مرز کشی منزلتان با فنس کشی صورت می گیرد که علاوه بر امنیت و شخصی سازی باعث زیباتر کردن نمای خانه نیز می شود. تولید فنس دیواری شکل برای محافظت از باغ یا ورودی منزل بسیار استفاده می شود. با استفاده از طرح های زیبا و تولید فنس می توانید نمایی فوق العاده و خاص را به منزلتان هدیه دهید.

همانطور که با مهمترین دلایل تولید فنس آشنا شدید، با این مقاله با برخی از ایده های جالب و خواندنی در مورد طراحی و تولید فنس  آشنا خواهید شد.

طراحی و تولید فنس مدرن مشکی به حالتی افقی

این مدل فنس ها بسیار شیک و جذاب هستند؛ مخصوصا اگر فنس های فوق العاده زیبا در کنار دیوار های سفید رنگ استفاده شوند.

تولید فنس با چوب های باریک

امروزه استفاده از فنس هایی با طراحی روستایی بسیار طرفدار دارد و یکی از ترفند های جالب برای زیباتر کردن منزل است.

طراحی و تولید فنس چوبی به صورت افقی در بسیاری از منازل و مکان هایی که به فنس کشی نیاز دارند استفاده می شود.

طراحی و تولید فنس با الوار به حالت عمودی

این فنس ها بسیار  با ابهت، خاص و بزرگ اند. با تولید فنس به وسیله ی الوار چوبی می توانید همیشه طراحی فوق العاده زیبا و روستایی را به محیط خود هدیه دهید. اگر شما جزو افرادی هستید که نمی خواهید حیاط خانه و محیط اطراف منزل به شکل کاملی پوشیده شود طراحی و تولید فنس به این شکل می تواند بهترین گزینه ایی باشد چرا که با انتخاب این نوع فنس ها هم می توانید محیط داخل را از بیرون جدا کنید و هم اینکه خیلی هم مانع دید از هردو طرف نشوید.

ساخت دیوار بتنی در پشت حیاط

طراحی و تولید فنس بتنی را متوقف کنید و جای آن را با ساخت یک دیوار شیک و مدرن عوض کنید. برای خاص تر کردن این دیوار ها می توانید خطوطی هندسی را روی دیوار طراحی کنید.

modir

Write a Reply or Comment

4 − یک =