جولای 04 2018 0دیدگاه

7 اشتباه رایج در تولید فنس برای دام ها ( بخش سوم)

آیا با تولید فنس برای دام ها آشنایی دارید؟ تولید فنس برای دام ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، که اکثر دامداران از آن بی خبر هستند و ممکن است در تولید فنس برای دام ها دچار خطاهایی شوند. با مطالعه مطالب قبل می توانید از اشتباهات رایج در تولید فنس برای دام ها اطلاع پیدا کنید. در ادامه نیز می خواهیم شما را با برخی دیگر از اشتباهاتی که افراد در فنس کشی انجام می دهند آشنا کنیم تا بتوانید در هنگام فنس کشی به نکات مهمی که تا به حال از اهمیت آن در تولید فنس بی خبر بودید آگاه شوید.

در تولید فنس دوستار حیوانات باشید.

تولید فنس را به شکلی انجام دهید تا به حیونات خارج از فنس ( مانند گوزن ها) آسیبی وارد نشود. برخی افراد با تولید فنس برای دام هایشان به حیاط وحش حیوانات خسارت های شدیدی وارد می کنند و سلامت حیوانات را تحت تاثیر قرار می دهند.  یکی از راه هایی که می توانید بدون آسیب به حیاط وحش تولید فنس کنید این است که فنس کشی را بدون ایجاد جلب توجه سایر حیوانات انجام دهید و به شکلی تولید فنس کنید تا فنس ها برای حیوانات جالب نباشند. به نظر کارشناسان تولید فنس فنس کشی با دو ردیف سیم خاردار درست است. ردیف اول در فاصله 30 اینچی و ردیف دوم در فاصله ی 20 اینچی . این طراحی در تولید فنس به بز های کوهی اجازه می دهد تا از زیر سیم خاردار فرار کنند.

همیشه از میله های فلزی در تولید فنس استفاده نکنید

استفاده از میله های فلزی در تولید فنس بیشتر اوقات اشتباه است مخصوصا اگر تولید فنس الکتریکی باشد. زیرا در این صورت حتما باید از عایق کننده نیز برای حفاظت از دام هایتان استفاده کنید.

به نظر کارشناسان تولید فنس بهتر است تا از میله های پلاستیکی و یا چوبی استفاده کنید تا نیازی به عایق کننده نداشته باشید.

modir

Write a Reply or Comment

نه − 4 =