جولای 01 2018 0دیدگاه
تولید فنس برای دام ها

7 اشتباه رایج در تولید فنس برای دام ها ( بخش دوم)

آیا می دانید تولید فنس برای دام ها بسیار مهم است و اشتباهاتی که در تولید فنس می شود می تواند بر سلامت دام هایتان موثر باشد؟ در مقاله فبل در مورد 7 اشتباه رایج در تولید فنس برای دام ها مواردی را به اطلاعتان رساندیم. در این مقاله نیز می خواهیم اشتباهات دیگری که دامداران و کسانی که فنس کشی می کنند را به اطلاعتان برسانیم.

استفاده از انرژی دهنده با اندازه اشتباه در تولید فنس

متخصصین تولید فنس پیشنهاد می کنند که در هر مایل از فنس کشی ها 1 ژول انرژی داده شود. اگر در کل 6 مایل تولید فنس انجام شده است 6 ژول انرژی داده شود.

چطور این اشتباه را در تولید فنس برطرف کنیم؟

متخصصین تولید فنس پیشنهاد می کنند که انرژی دهنده هایی با مقاومت پایین و آمپر فیوز پایین، استفاده شود. هرچه انرژی دهنده بزرگتر باشد، ولتاژ باید کمتر باشد.

برق گیر های خیلی نزدیک بهم در تولید فنس

99 درصد زمین ها از فنس های الکتریکی هستند. در تولید فنس 3 قانون مهم وجود دارد: هر ژول انرژی دهنده باید به اندازه 3 قدم برق گیر در زمین داشته باشد. بنابراین اگر در تولید فنس از 6 ژول انرژی دهنده استفاده شود باید به اندازه 18 قدم برق گیر در زمین کار شده باشد.

چطور این مشکل را در تولید فنس حل کنیم؟

به نظر متخصصین فنس کشی فضا نکته ی خیلی مهمی است. در واقع برق گیر های زمین، آنتن هایی هستند که الکترون های پراکنده شده از خاک را جذب می کنند و به انرژی دهنده ها برمی گردانند. و این چرخه ادامه پیدا می کند. یکی از متخصصان تولید فنس می گوید مردم اکثرا 3 برق گیر زمین را نزدیک هر انرژی دهنده نصب می کنند. او می گوید افراد باید در تولید فنس این فاصله را زیاد تر کنند.

modir

Write a Reply or Comment

1 × 5 =