آگوست 23 2018 0دیدگاه
تولید فنس

تولید فنس با سیم خاردار های تا شونده به همراه سایر فنس ها برای امنیت بیشتر

همانطور که می دانید تولید فنس با سیم خاردار یکی از رایج ترین روش های تولید فنس و فنس کشی است. برای حفظ امنیت و حفاظت بیشتر در محیط های نظامی، کنار بزرگراه ها، فرودگاه ها، نگهداری از حیوانات و دام ها و بسیاری از موارد دیگر تولید فنس انجام می شود. با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات بسیار جالب و جذابی در مورد آبکاری سیم خاردار، دستگاه های تولید فنس، و همچنین انواع سیم خاردار و تولید فنس آشنا شوید. در ادامه می خواهیم شما را با روش دیگری برای تولید فست به همراه سیم خاردار آشنا کنیم با ما همراه باشید.

سیم خاردار های تا شونده و استوانه ایی دارای برامدگی های کوچکی هستند که مانع لغزش و حرکت خارهای سیم خاردار می شوند. این خارهای استوانه ایی معمولا به سیم های توری و شبکه ایی نیز متصل هستند. مانند تولید فنس با سیم های توری و پنجره ایی. تولید فنس با این نوع سیم خاردار امنیت و حفاظت بیشتر و مقاوم تری را فراهم خواهد کرد.

این نوع تولید فنس بیشتر برای حفاظت از زندان ها و فرودگاه ها، دام ها، بزرگراه ها و سایر نقاط دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات تولید فنس با سیم خاردار های تا شونده و استوانه ایی

  • ساختار رشته ایی
  • رشته های تکی سیم خاردار: سیم خاردار تک رشته ایی، خارهای سیم خاردار دو چرخشی هستند. خارها محکم به سیم خاردار متصل هستند.

مواد تشکیل دهنده سیم خاردار: سیم استیل، سیم های ضد زنگ

ابعاد سیم خاردار:  3.0+ و – 0.05 میلی متر است.

مواد تشکیل دهنده خار ها: فلز

فاصله ی بین هر خار در سیم خاردار: 60 + و – 16 میلی متر است.

طور خار ها در سیم خاردار: 13 – 20 میلیمتر است.

برخی ویژگی های سیم خاردار استوانه ایی

دارای لبه های تیز و خطر ناک برای جلوگیری از عبور دزد و سارق

بسیار محکم و بادوام

modir

Write a Reply or Comment

هشت + چهار =