جولای 17 2018 0دیدگاه
تولید فنس برای سگ

چه زمانی باید برای برای حیوانات خانگی مانند سگ تولید فنس را انجام دهید؟ (بخش اول)

همانطور که می دانید با تولید فنس می توانید محیط امن تری را برای خود و خانواده تان بسازید. اگر در حیاط استخر دارید باید به فکر امنیت استخر با تولید فنس باشید با مطالعه مطالب قبل در خواهید یافت که تولید فنس در کناره های استخر چقدر در سلامت فرزندتان مهم است. چه بسیار کودکانی که در کنار استخر بازی می کردند و ناگهان به داخل آب افتادند. تولید فنس نه تنها برای امنیت و حفاظت از سلامت افراد مهم است بلکه برای زیبایی و دکور منازل و مخصوصاً در خانه های ویلایی بسیار زیبا و شیک تاثیر گذار است. آیا می دانید مهم ترین دلایل تولید فنس چیست؟ با مطالعه مطالب سایت می توانید اطلاعات بسیار جالبی در مورد تولید فنس داشته باشید. در ادامه می خواهیم به یکی از کاربرد های دیگر برای تولید فنس اشاره کنیم، آیا شما حیوان خانگی دارید؟ آیا می خواهید بدانید که چه زمان باید برای سگتان تولید فنس را انجام دهید؟ با ما همراه باشید.

هر کسی که یک سگ پر انرژی داشته باشد می داند که نگهداری از دوست خوبش چقدر سخت است. علاوه بر این سگ ها دوست دارند تا دنبال حیوانات دیگر مثل موش و گربه کنند و همین موضوع باعث شلوغ شدن باغچه و حیاط می شود. اگر یک سگ گنده و شیطون دارید باید قبل از تولید فنس حتما به جنس فنس دقت کنید. به نکات زیر در تولید فنس برای سگ دقت کنید.

  • برای سگ های بزرگ از فنس های بزرگ استفاده کنید. چون آنها می توانند بپرند.

برای سگ هایی مانند هاسکی، سگ های شکاری دورگه، سگ های بزرگ کانادایی، حتما تا ارتفاع 6 یا7 فوت تولید فنس را انجام دهید. برای بیشتر نژاد ها ارتفاع 6 فوت کافی است. بعضی افراد ابتدا در ارتفاع کوتاهی تولید فنس را انجام می دادند و سپس به فنس ها اضافه کردند تا ارتفاعش بیشتر شود در این صورت سگ شما یاد می گیرد که هر دفعه بلند تر بپرد. یا اینکه ممکن است فنس ها از هم جدا شوند و سگ شما هنگام پرش با بریدگی ها برخورد کند و آسیب ببیند به همین منظر بهتر است تا از اول تولید فنس را در ارتفاع مناسبی مخصوص به نژاد سگتان نصب کنید.

modir

Write a Reply or Comment

نوزده − 14 =