سپتامبر 17 2018 0دیدگاه
تولید فنس با سیم خاردار

تولید فنس با سیم خاردار های متقاطع

آیا می دانید تولید فنس با سیم خاردار چقدر می تواند در امنیت و حفاظت از محیط مورد نظر شما نقش داشته باشد؟ با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد چندین مدل تولید فنس مانند: تولید فنس با سیم خاردار های پی وی سی شده، سیم خاردار های برنده، آبکاری تولید فنس و حتی ماشین آلات تولید فنس به دست آورید.

آیا تا به حال در مورد سیم خار دار های متقاطع چیزی شنیده اید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات جالبی در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

ساخت و تولید فنس با سیم خاردار های متقاطع نوعی از سیم خاردار های استوانه ایی تاشونده( Concertina ) محسوب می شوند. خارهای این مدل فنس به سیم خاردار سیم خاردار برنده ( Razor ) استیل ضد زنگ یا سیم خاردار آبکاری شده متصل شده است تا قدرت و استحکام بیشتری داشته باشد. سیم خاردار متقاطع به حالت مارپیچی نمایش دهنده علاوه بر ظاهری زیبا، کاربرد بسیار بالایی دارند.

آیا می دانید چه موادی در سیم خاردار های متقاطع برای ساخت و تولید فنس استفاده می شوند:

سیم خاردار های متقاطع از ورقه های استیل آبکاری شده، ورقه های استیل ضد زنگ ساخته و تولید می شوند.

ابعاد این نوع سیم خاردار ها عبارت اند از: 450 میلی متر، 730 میلی متر، 980 میلی متر( بعد از کشیدن این ابعاد از 5 تا 10 درصد کاهش پیدا می کند).

در حال حاظر این نوع تولید فنس برای استفاده در زندان ها، مناطق نظامی، ساختمان های دولتی، ریل قطار، بزرگراه ها، و بسیاری از مناطق دیگر که به حفاظت و امنیت بیشتر نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر این نوع سیم خاردار ها علاوه بر استفاده در مناطق نظامی به خاطر زیبایی و جذابیت خاصی که دارند برای شخصی سازی اطراف منازل نیز به کار می روند. این مدل سیم خاردار ها بسیار با کلاس است.

modir

Write a Reply or Comment

12 + 13 =