سپتامبر 10 2018 0دیدگاه

آشنایی با تولید فنس با سیم خاردار های برنده و تخت

تولید فنس به وسیله ی سیم خار دار های برنده مدل تخت یکی دیگر از انواع تولید فنس و حصار کشی است که با استفاده از سیم خاردار های برنده انجام می شود.

علاوه بر سیم خاردار هایی که روکش پی وی سی دارند و آشنایی با دستگاه های تولید فنس با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد سیم خاردار های برنده به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا مدل های دیگری از سیم خاردار های برنده ( Razor) را به شما معرفی کنیم تا بتوانید تولید فنس و حصار کشی را با کیفیت بهتری انجام دهید.

این نوع تولید فنس بیشتر برای حفاظت استفاده می شود و کاربرد های امنیتی دارد. تولید فنس به این روش با تولید فنس با سیم خاردار های برنده متفاوت است. این مدل سیم خاردار ها صاف و تخت هستند و با گیره های مخصوصی بهم متصل می شوند اما سیم خاردار های برنده با جوشکاری بهم وصل می شوند. تولید کنندگان این نوع سیم خاردار ها یک یا دو حلقه سیم خاردار برنده را به حالت تخت پرس و فشرده می کنند و این کار را ادامه می دهند تا فنس ها برای حصارکشی ساخته شوند. در این مدل تولید فنس، حصار ها می توانند آبکاری شوند یا از فولاد های مقاوم و ضد زنگ استفاده کرد.

خصوصیات تولید فنس به روش حصارکشی با سیم خاردار های صاف و برنده

  • ضخامت خار های برنده: 0.5 میلی متر تا 0.6 میلی متر است.
  • طول خار های برنده: 12 میلی متر تا 21 میلی متر است.
  • عرض خار های برنده: 13 میلی متر تا 21 میلی متر است.
  • ابعاد سیم: 2.5 میلی متر است.
  • ابعاد خارجی: 450 میلی متر تا 960 میلی متر است.
  • تعداد حلقه ها: 31 تا 104 حلقه است.

این نوع تولید فنس بیشتر در چه جاهایی مورد استفاد قرار می گیرد؟

حصار کشی و تولید فنس با سیم خاردار های برنده و تخت بیشتر در دیوار کشی در انبار ها، معادن، زندان ها و همچنین برای حفظ امنیت مناطق نظامی انجام می شود.

modir

Write a Reply or Comment

سه × دو =