جولای 30 2018 0دیدگاه
تولید فنس و سیم خاردار

تولید فنس و سیم خاردار ( بخش اول)

در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه تولید فنس و سیم خاردار آشنا کنیم. اگر به دنبال ایده ایی برای تولید فنس در اطراف منزل می گردید می توانید از تولید فنس با سیم خاردار استفاده کنید. با مطالعه مطالب قبل نیز ایده های بسیار جالب و خلاقانه ایی برای تولید فنس به دست خواهید آورد. در مقایسه با تولید فنس به صورت شبکه ایی، تولید فنس با سیم خاردار به منظور ایجاد امنیت و حفاظت، بیشتر کاربرد دارد.

کاربرد تولید فنس به صورت سیم خاردار بیشتر برای زندان ها، فرود گاه ها، کنار بزرگراه ها، همچنین مناطق جنگی است. نصب سیم خاردار بسیار راحت و آسان است. گاهی سیم خاردار ها با تولید فنس سیم های مشبک انجام می شود. در زندان های برای اینکه کسی نتواند فرار کند یا وارد حیاط زندان شود از تولید فنس با سیم خاردار استفاده می کنند. بالا رفتن و عبور از سیم خاردار باعث مجروح شدن افراد می شود. به همین منظور استفاده از سیم خاردار برای تولید فنس برای حیواناتی مانند سگ ها خیلی توصیه نمی شود چون اگر ارتفاع آن کوتاه باشد موجب آسیب دیدگی حیوان می شود. برای اطلاع از زمان تولید فنس برای حیوانات خانگی مانند سگ می توانید مطالب قبلی را مطالعه کنید.

تولید فنس با سیم خاردار در کنار بزرگراه ها هم استفاده می شود چرا که عبور افراد از وسط بزرگراه بسیار خطرناک است و اگر کسی به وسط بزرگراه راه پیدا کند ممکن است با ماشین زیر گرفته شود. استفاده از سیم خار دار و تولید فنس در کنار بزرگراه ها باعث امنیت بیشتر افراد می شود.

تولید فنس شبکه ایی

آیا با تولید فنس شبکه ایی آشنایی دارید؟ تولید فنس شبکه ایی به وسیله ی ماشین های مخصوص تولید فنس انجام می شود. این مدل فنس های از سیم های آب کاری شده و پی وی سی برای تولید فنس در اطراف خانه، پارک، باغ و اطراف خیابان استفاده می شود.

modir

Write a Reply or Comment

یک × 1 =