جولای 21 2018 0دیدگاه
تولید فنس برای سگ

چه زمان باید برای حیوانات خانگی مانند سگ تولید فنس را انجام دهید؟ ( بخش دوم)

تولید فنس برای حیوانات خانگی بسیار لازم است مخصوصا برای سگ ها. تولید فنس برای سگ ها و حیوانات خانگی باعث می شود تا محیط امن تری را برای این کوچولو های دوست داشتنی فراهم کنیم. در مقاله قبل در مورد تولید فنس برای سگ ها آموختید که چه زمان لازم است برای سگ های بزرگ تولید فنس را انجام دهید همچنین متوجه شدید که هرچقدر سگتان بزرگ تر باشد به همان اندازه باید تولید فنس را در ابعاد بزرگ تری انجام دهید. در ادامه می خواهیم به نکات دیگری در تولید فنس برای سگ ها اشاره کنیم.

تولید فنس را طوری انجام دهید که بالا رفتن از آن امکان پذیر نباشد.

مهم نیست که شما تا چه ارتفاعی تولید فنس را انجام داده اید. اگر سگ باهوشی داشته باشید می بینید که او می تواند با کمی تمرین به راحتی از آن بالا برود. و حتی اگر نتواند به خوبی بپرد می تواند از آن بالا رود. بنابراین تولید فنس را طوری باید انجام دهید که سگ نتواند از فنس بالا رود. برای مثال تولید فنس با فنس هایی که شکل شبکه ایی و توری مانند دارند انتخاب خوبی برای تولید فنس سگ ها نیستند چون سگ ها می توانند به راحتی پاهایشان را داخل توری ها گیر داده و از فنس بالا بروند. باید در تولید فنس برای سگ ها از یک سطح صاف استفاده کنید.

به جای تولید فنس کاری کنید تا سگتان نخواهد فرار کند.

معمولا سگ ها دوست ندارند دورشان حصار کشیده شود و برایشان تولید فنس را انجام دهید. حتی اگر بهترین شرایط را برای تولید فنس فراهم کنید اما سگ شما خوشحال نباشد بالاخره یک روز فرار خواهد کرد. جالب است بدانید هرچقدر سگ شما ناراحت باشد شما نیز ناراحت خواهید بود. سگ ها دوستان بسیار وفاداری هستند پس بهتر است به خوبی از آنها نگه داری کنید تا نخواهند شما را تنها بگذارند و بروند.

modir

Write a Reply or Comment

2 × یک =