آگوست 19 2018 0دیدگاه
آبکاری سیم خاردار برای تولید فنس

آبکاری سیم خاردار و تولید فنس

همانطور که می دانید یکی از راه های تولید فنس استفاده از سیم خاردار است. سیم خاردار انواع مختلفی دارد که در مقاله قبل به آنها اشاره کردیم. با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفید و جالبی در مورد تولید فنس و سیم خاردار به دست آورید. آیا می دانید که سیم خاردار به آبکاری نیاز دارد؟ در ادامه می خواهیم شما را با انواع آبکاری سیم خاردار برای تولید فنس آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

از سیم خاردار برای تولید فنس و امنیت بیشتر در حصار کشی استفاده می شود. از سیم خاردار برای تولید فنس در هر نقطه ایی در داخل یا خارج از زمین می توان استفاده کرد. برای تولید فنس بهتر و جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی سیم خاردار آن را با روکش روی آبکاری می کنند. پیچ خوردن سیم خاردار و ایجاد خار ها با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ایی انجام می شود. ابعاد خار های سیم از خط سیم خاردار بیشتر است. در هر یک از خطوط ممکن است یک یا دو خار وجود داشته باشد. استفاده از سیم خاردار هایی با دو سیم تولید فنس محکم تر و مقاوم تری را به وجود می آورند.

ویژگی های اندود کردن آبکاری سیم خاردار برای تولید فنس

مقدار زینک و روی برای سطح آبکاری: هر چه از زینک و روی بیشتری استفاده شود سیم خاردار در برابر فرسودگی و زنگ زدگی بیشتر مقاوم است.

آبکاری سیم خاردار به صورت اندود کردن انجام می شود. علاوه بر آبکاری گرمایی نوع دیگری از آبکاری سیم خاردار نیز مورد استفاده قرار می گیرد که به ان آبکاری برقی یا آبکاری الکتریکی گفته می شود. در این نوع آب کار از مقدار کمتری روکش زینک برای آبکاری سیم خاردار به منظور تولید فنس استفاده می کنند. این نوع آبکاری بعد از یک سال کم کم از بین می رود و سیم خار دار شروع به زنگ زدن می کند.

modir

Write a Reply or Comment

13 − 8 =