ژوئن 18 2018 0دیدگاه

ایده های جالب در طراحی و تولید فنس ( بخش سوم)

در مقالات قبل ایده های بسیار جالبی را در باره طراحی و تولید فنس به شما نشان دادیم. حالا می خواهیم به ادامه ایده های جالب در طراحی و تولید فنس ( بخش دوم) بپردازیم و از استعداد و خلاقیتمان در طراحی و تولید فنس بیشتر استفاده کنیم.

تولید فنس به وسیله گل نیلوفر یا هر نوع گیاه بالا رونده دیگر

باغچه خانه تان را گسترش دهید تا جایی که بتوانید با گیاهان و گل هایتان تولید فنس کنید. این نوع طراحی و تولید فنس بسیار زیبا و دلنشین است همچنین باعث می شود محیط اطراف حیاط بسیار دلباز تر دیده شود.

تولید فنس عمودی به وسیله ی تخته های باریک

فنس کشی های محکم و استوار همیشه هم خسته کننده و کسل کننده به نظر نمی رسند. تخته های فلزی باریک به رنگ مشکی بسیار شیک هستند و طراحی و نمای فوق العاده ایی را به محیط هدیه می دهند.

تولید فنس دیوار چوبی شیک و چشمگیر

این مدل فنس کشی بسیار زیبا و فریبنده است، همچنین علاوه بر زیبایی و خاص بودن این نوع تولید فنس بسیار محکم و امن نیز هست.

پایه های چراغ دار استیل

گاهی شما واقعا نیازی به تولید فنس ندارید، اگر آنقدر خوش شانس بودید می توانید به جای تولید فنس از پایه های چراغ دار استیل استفاده کنید و باغچه و حیاطتان را نیز نورانی و روشن کنید. می توانید برای زیبا تر کردن محیط از چراغ های رنگی در این پایه های استفاده کنید.

تولید فنس آهنی مشکی و مدرن

یک مدل رضایت بخش و جذاب در تولید فنس شامل میله های آهنی مشکی با اندازه یکسان است، این مدل تولید فنس در ضمن سادگی بسیار جذاب و پر طرفدار است.

تولید فنس به صورت مشبک و مربعی شکل

این مدل تولید فنس بسیار ظریف و دوست داشتنی است، تولید فنس به صورت مشبک وپنچره ایی این مزیت را دارد که مانع دید مناظر بیرون نمی شود. در این مدل تولید فنس می توانید از چوب، آلمینیوم و استیل استفاده کنید تا طول عمر بیشتری نیز داشته باشد.

امیدواریم با مطالعه موارد فوق در طراحی و تولید فنس ایده های جالبی را گرفته باشید.

modir

Write a Reply or Comment

سیزده − 8 =