ژوئن 17 2018 0دیدگاه
ایده تولید فنس

ایده هایی جالب درطراحی و تولید فنس( بخش دوم)

همانطور که می دانید تولید فنس باعث شده است تا محیط خانه و محل کارتان حالت شخصی تری به خود بگیرد و علاوه بر زیبایی کاربرد های دیگری نیز داشته باشد. با مطالعه مقاله قبل با ایده های جالب در طراحی و تولید فنس ( بخش اول) آشنایی پیدا کردید در این مقاله نیز می خواهیم ایده های جالب دیگری را در تولید فنس به شما آموزش دهیم.

طراحی و تولید فنس با استفاده از چوب های بامبو

این مدل طراحی و تولید فنس بسیار زیباست و حالتی روستایی دارد. استاده از این بامبو های زیبا برای فنس بسیار جلوه جذاب و چشمگیری دارد و نصب آنها بسیار راحت و آسان است.

تولید فنس با استفاده از شیشه های مات

تولید فنس با استفاده از شیشه های مات بسیار ایده ی خوبی است. شیشه های مات بسیار شیک، جذاب و چشمگیر اند. تولید فنس با استفاده از این مدل شیشه ها طرفداران بسیار زیادی دارد.

تولید فنس با استفاده از ورقه های فلزی و چوبی

استفاده از این مدل ایده برای طراحی و تولید فنس بسیار ارزان و به صرفه است با این حال زیبایی و شیک بودن فنس از بین نمی رود. نصب این مدل فنس بسیار آسان است و همچنین می توانید با رنگ گردن قسمت های فلزی و چوبی زیبایی و جذابیت ویژه ایی را به آن ببخشید.

تولید فنس با تخته های چوبی و دیوار سنگی

به نظر شما چطور است تا طراحی و تولید فنس را با تخته های مدرن چوبی و دیوار های سنگی انجام دهید ؟ با اینکار فنس های بسیار شیک و مدرن و همچنین محکم و با دوامی را بدست خواهید آورد.

تولید فنس مدرن و شیک با تخته های چوبی

استفاده از این ایده نمای خانه شما را بسیار شیک و مدرن می کند. بین تخته های چوبی فضا هایی را خالی بگذارید و از سلیقه و خلاقیتتان در طراحی و تولید فنس استفاده کنید.

modir

Write a Reply or Comment

10 + 5 =