سپتامبر 04 2018 0دیدگاه
تولید فنس

تولید فنس با سیم خاردار های بسیار تیز و برنده

تولید فنس به شما این امکان را می دهد تا محیطی ایمن و حفاظت شده را داشته باشید. در مقالات قبل شما را با با انواع تولید فنس و سیم خاردار آشنا کردیم. گفتیم که با تولید فنس به وسیله سیم خاردار چه امکاناتی را به دست خواهید آورد. برخی از سیم خار دار ها عبارت اند از سیم خاردار با روکش پی وی سی، سیم خاردار با خارهای تا شونده، سیم خاردار های مخصوص امنیت و حفاظت بالا. همچنین با دستگاه تولید فنس و نحوه آبکاری سیم خاردار نیز آشنا شدید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مدل دیگری از سیم خاردار برای تولید فنس آشنا کنیم که دارای خارهای بسیار تیز و برنده است.

تولید فنس به این شکل در 4 مرحله انجام می شود:

  1. مرحله فشردن لبه تیز سیم خاردار شامل: باز کردن پیچ ها، فشرده سازی، پیچ دادن مجدد.
  2. مرحله فرم دادن سیم خاردار های تا شونده استوانه ایی به همراه خار های تیز و برنده: باز کردن پیچ ها، مقامت سیم، فرم دادن
  3. مرحله چیدن
  4. مرحله فشرده کردن

تولید فنس با این مدل سیم خاردار ها به چه شکلی انجام می شود؟ در مرحله اول مواد اولیه آبکاری می شوند. سپس برش انجام می شود. مقدار برش ها قابل تغییر است و به نوع تولید فنس و مدل سیم خاردار بستگی دارد.

سپس ماشین برش دهنده مخصوص خار های برنده سیم خاردار تیغه ها را سوراخ می کند. معمولا این مدل تولید فنس با سیم خاردار های استیل یا فلزی انجام می شود. این سیم خادار ها پیچ می خورد و به صورت رول در می آید. در آخر آن ها را در کیسه های پارچه ایی نگهداری می کنند تا به فروش برسد. تولید فنس با سیم خاردار هایی که تیغه های تیز و برنده دارند بسیار با دوام است زیرا با زینک آبکاری می شوند.

modir

Write a Reply or Comment

پنج × 3 =