مارس 15 2020 0دیدگاه

4 مدل مهم دستگاه فنس بافی

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی 4 مدل مهم دستگاه فنس بافی بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین مزایای کار دستگاه فنس پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

نمونه های مختلف دستگاه فنس بافی

مزایای کار با دستگاه فنس بافی بسیار است. برای مثال می توان با فنس یک محل را به خوبی محافظت کرد. اگر به دنبال بهترین دستگاه فنس بافی هستید یا نمی دانید کدام دستگاه برای شما مناسب است، بهتر است این مطلب را دنبال کنید.

همانطور که می دانید دستگاه های فنس باقی و تولید فنس در اندازه ها و شکل های مختلف وجود دارند. برای مثال دستگاه های نسل اول، نسل دو، نسل سه و نسل چهارم فنس بافی از معروف ترین دستگاه ها می باشند.

انواع دستگاه فنس

دستگاه های اولی و دومی دستگاه هایی هستند که به صورت دستی کار کرده و نیاز به کارفرما برای فنس بافی دارند تا با دست فنس را بافته و آنها را در دستگاه مارپیچی دربیاورد.

نسل سوم و چهارم نیمه اتوماتیک و اتوماتیک می باشد. در دستگاه های نیمه اتوماتیک تنها کارگر نیاز دارد تا مواد را درون دستگاه بگذارد یا بردارد و باقی کارها بر عهده ی ماشین می باشد. در دستگاه های فول اتوماتیک، که از نسل سوم پیشرفته تر می باشند، تمامی کارها بر عهده ی ماشین بوده و می توانند در هر ساعت 160 تا 180 متر فنس را تولید کنند.

فنس

فنس های تولید شده همگی با قیمت مناسب و کیفیت بالا بوده و می توان از آنها برای انواع مصارف استفاده کرد.

مواد به کار برده شده در دستگاه ها، همگی با کیفیت بوده و به همین دلیل بهترین فنس ها را تولید می کنند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص دستگاه فنس بافی برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

modir

Write a Reply or Comment

1 × چهار =