مارس 17 2020 0دیدگاه

مهمترین ویژگی های دستگاه توری حصاری

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی مهمترین ویژگی های دستگاه توری حصاری بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی ویژگی های دستگاه نیمه اتوماتیک فنس پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

ویژگی های مهم دستگاه توری حصاری چه می باشند؟

از مهمترین ویژگی هایی که هر دستگاه توری حصاری دارد این است که این دستگاه ها می توانند با هر ضخامت سیم بین 1 میلی متر تا 6 میلی متر، کار کنند. همچنین این دستگاه می تواند در اندازه ی 25 میلی متر تا 100 میلی متر سیم فنس را ببافد.

این دستگاه ها با سیم های پی وی سی و گالوانیزه نیز می توانند کار کنند.

با کنترل پنل یا تاچ اسکرین کار کرده و تمامی اطلاعات متر، اندازه، سیم فنس و سرعت با تاچ اسکرین قابل انتقال است.

نکات کلیدی در انتخاب دستگاه توری حصاری

پیش از هرمسئله ای، ظرفیت دستگاه برای تولید توری حصاری بسیار مهم است. برای مثال دستگاه های تولید چین ظرفیتی از 80 متر مربع تا 180 متر مربع در ساعت را دارند. یا دستگاه های آلمانی با ظرفیت بالا و بیشتری بوده اما قیمت بالایی نیز دارند. در این میان دستگاه های تولیدی این شرکت با بهترین عملکرد و مناسب ترین قیمت، برای بسیاری از مشتریان، بهترین گزینه است.

دومین نکته ای که می بایست به آن توجه ویژه داشت، ضمانت یا گارانتی است که شرکت ما نیز برای دستگاه های تولیدی خود، دارای ضمانت می باشد.

دستگاه توری حصاری

سومین نکته مواد به کار برده شده در این دستگاه ها می باشد. مواد به کار برده شده برای تولید این دستگاه ها از آلیاژ های فلزی بوده که بهترین مواد برای تولید توری حصاری می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مهمترین ویژگی های دستگاه توری حصاری برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

modir

Write a Reply or Comment

دوازده − 9 =